ˆ

Wybory do Parlamentu Europejskiego 07 czerwca 2009 r.

Blok przełączania pomiędzy informacjami aktualnymi i archiwalnymi

Lista informacji

Jakie należy spełniać warunki by zostać członkiem komisji?

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2009-05-18 14:23:42

Akapit nr 1 - brak tytułu

Jakie należy spełniać warunki by zostać członkiem komisji?

Obwodową komisję wyborczą powołuje spośród wyborców najpóźniej w 21 dniu przed dniem wyborów wójt lub burmistrz (prezydent miasta). 
W skład komisji powołuje się:
1) od 6 do 10 osób spośród kandydatów zgłoszonych przez pełnomocników wyborczych komitetów wyborczych lub upoważnione przez nich osoby (kandydatami mogą być tylko osoby ujęte w stałym rejestrze wyborców danej gminy);

INFORMACJE dot. WYBORÓW DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO zarządzonych na dzień 7 CZERWCA 2009r.

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2009-05-08 14:15:37

Załączniki

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Urząd Miejski w Kietrzu
Osoba, która wytworzyla informację: Jacek Karpina Data wytworzenia informacji: 2009-05-08 14:15:37
Osoba, która odpowiada za treść: Jacek Karpina Data wprowadzenia do BIP 2009-05-08 14:15:37
Wprowadził informację do BIP: Jacek Karpina Data udostępnienia informacji: 2009-05-08 14:15:45
Osoba, która zmieniła informację: Jacek Karpina Data ostatniej zmiany: 2009-05-08 16:15:45
Artykuł był wyświetlony: 3329 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »

ZARZĄDZENIE NR 13 / 2009 w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych oraz ustalenia ich składów osobowych dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego w dniu 7 czerwca 2009 roku.

Data wprowadzenia informacji do BIP: 2009-05-18 14:51:28

Akapit nr 1 - brak tytułu

ZARZĄDZENIE NR 13 / 2009

B u r m i s t r z a   K i e t r z a
z dnia 12 maja 2009 roku
w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych oraz ustalenia ich składów osobowych dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego w dniu 7 czerwca 2009 roku.
 
   Na podstawie art. 12, pkt 4 ustawy z dnia 23 stycznia 2004r. Ordynacja wyborcza do Parlamentu Europejskiego ( Dz.U. z 2004r. Nr 25, poz. 219 z późn. zm.) w związku z art. 48, ust.1 ustawy z dnia 12 kwietnia 2001r. Ordynacja wyborcza do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. z 2007r. Nr 190, poz. 1360 z późn zm.) - zarządzam co następuje: 
1. Powołuję 10 obwodowych komisji wyborczych dla przeprowadzenia wyborów do Parlamentu Europejskiego w dniu 7 czerwca 2009 roku, których numery, siedziby oraz składy osobowe określa załącznik nr 1 do Zarządzenia.
2. Zarządzenie wchodzi w życie z dniem podjęcia.
 
Załącznik Nr 1
Do Zarządzenia Nr 13 /2009
z dnia 12 maja 2009 roku
 
Składy osobowe obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Parlamentu Europejskiego
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 1 w Kietrzu
 
1. Marta Bajorska
2. Krystyna Wiktor
3. Jan Mazur                                          - Przewodniczący
4.Zdzisław Budzyński                             - Zastepca Przewodniczącego
5. Katarzyna Tokar
6. Jolanta Tokar
7. Elżbieta Łachmańska
8. Joanna Kandziora
9. Barbara Orjan
10. Stanisław Figas
 
Siedziba Komisji - Miejski Dom Kultury w Kietrzu ul. Wojska Polskiego 20
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 2 w Kietrzu
 
1. Kinga Mudry
2. Stanisława Gułaj
3. Jolanta Skowronek                             - Zastępca Przewodniczącego
4. Kamil Świtała
5. Zygmunt Tokar
6. Agnieszka Andruchowicz
7. Michał Polak
8. Jadwiga Świerc                                  - Przewodniczący
9. Maria Panasińska
10. Anna Żydek
 
Siedziba Komisji - Urząd Stanu Cywilnego w Kietrzu ul. Głubczycka 22
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 3 w Kietrzu
 
1. Elżbieta Salwach
2. Anna Gałasiewicz                                - Przewodniczący
3. Beata Kuśnierska
4. Wojciech Jakosz
5. Dorota Prus
6. Halina Kuś
7. Paulina Gwardiak
8. Lidia Lehuń
9. Krystian Frydrych                               - Zastępca Przewodniczącego
10. Sylwia Maciaszczyk
 
Siedziba Komisji – Publiczne Przedszkole w Kietrzu ul. Długa 32
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 4 w Nowej Cerekwii
 
1. Bernadetta Bogacz
2. Danuta Besz
3. Czesław Gil                                         - Przewodniczący
4. Karolina Głogiewicz
5. Anna Jacheć
6. Alicja Siepak
7. Ryszard Mirosław Jacheć
8. Władysław Ilmak
9. Czesława Czajkowska                         - Zastępca Przewodniczącego
10. Aleksandra Branicka
 
Siedziba Komisji - Wiejski Dom Kultury w Nowej Cerekwii.
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 5 w Nasiedlu
 
1. Patrycja Buszka
2. Sabina Gebauer
3. Józefa Skibińska
4. Jan Jakosz                                           - Przewodniczący
5. Daria Szelepa
6. Antoni Głogiewicz
7. Grzegorz Herba                                    - Zastępca Przewodniczącego
8. Anna Kopaniecka
9. Ewelina Wróblewska
10. Danuta Ślęzak
 
Siedziba Komisji – Wiejski Dom Kultury w Nasiedlu.
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 6 w Dzierżysławiu
 
1. Mariusz Bednarski
2. Jolanta Hutyra
3. Maria Skawińska                                   - Zastępca Przewodniczącego
4. Marlena Klimasińska
5. Sylwia Andruchowicz- Sztreker
6. Zbigniew Sztreker
7. Adam Kozina
8. Bożena Podkalicka
9. Krystyna Frydrych                                 - Przewodniczący
10. Elżbieta Figas
 
Siedziba Komisji – Szkoła Podstawowa w Dzierżysławiu
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 7 w Lubotyniu
 
1. Czesława Bednarska
2. Kazimierz Bedryj
3. Bronisław Skibiński
4. Tadeusz Głogiewicz                                 - Przewodniczący
5. Mieczysław Jacheć
6. Łukasz Jacheć
7. Andrzej Bednarski
8. Leszek Lehuń                                         - Zastępca Przewodniczącego
9. Tadeusz Nawankiewicz
10. Paulina Szczygieł
 
Siedziba Komisji – Świetlica Wiejska w Lubotyniu
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 8 w Pilszczu
 
1. Izabela Mudry
2. Mieczysław Cembala
3. Ryszard Lorenz                                       - Zastępca Przewodniczącego
4. Marek Horny
5. Jolanta Głogiewicz
6. Mariusz Pisarski
7. Alina Woniakowska                                 - Przewodniczący
8. Bronisław Głogiewicz
9. Jerzy Busłowicz
10. Elżbieta Herud
 
Siedziba Komisji – Wiejski Dom Kultury w Pilszczu.
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 9 w Wojnowicach
 
1. Jakub Bajorski                                        - Zastępca Przewodniczącego
2. Magdalena Besz
3. Mateusz Gil
4. Damian Bosowski                                    - Przewodniczący
5. Żaneta Klimasińska
6. Katarzyna Zenowska
7. Małgorzata Antoszczyszyn
8. Eugeniusz Głogiewicz
9. Justyna Michalik
10. Bogusława Paul
 
Siedziba Komisji - Świetlica Wiejska w Wojnowicach
 
 
Obwodowa Komisja Wyborcza Nr 10 w Ściborzycach
 
1. Henryk Bednarski
2. Jan Siniakiewicz
3. Andrzej Kuśnierski                                  - Przewodniczący
4. Katarzyna Hnatyszyn
5. Ewa Siwak
6. Karolina Konopacka
7. Aneta Siorak                                          - Zastępca Przewodniczącego
8.Anna Samek
9. Bogusława Michalik
10. Henryk Pawlina
 
Siedziba Komisji - Szkoła Podstawowa w Ściborzycach Wielkich.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający informację: Urząd Miejski w Kietrzu
Osoba, która wytworzyla informację: Bogusława Paul Data wytworzenia informacji: 2009-05-18 14:51:28
Osoba, która odpowiada za treść: Bogusława Paul Data wprowadzenia do BIP 2009-05-18 14:51:28
Wprowadził informację do BIP: Jacek Karpina Data udostępnienia informacji: 2009-05-18 14:51:39
Osoba, która zmieniła informację: Jacek Karpina Data ostatniej zmiany: 2009-05-18 16:51:39
Artykuł był wyświetlony: 3425 raz(y)
Zobacz pełną listę zmian czytanej informacji »
ˆ

Nagłówek strony

  • BIP
  • Godło RP
herb

Biuletyn Informacji Publicznej

ˆ

Ustawienia dostępności

Zmiana wielkości treści w serwisie
Zmiana kontrastu serwisu